Pazar, Ekim 22, 2017

Hakkımızda

kapak

–  Adalet Büro Sen; 21 Aralık 2009 tarihinde Adliye Personellerinin  girişimiyle ‘birlikten kuvvet doğar’ ilkesiyle kurulmuştur.

–  Kurucu yönetim sizlerin meslektaşları olan yazı işleri müdürü, zabıt kâtibi ve mübaşirden oluşmuş olup ve yine mevcut yönetim iki yazı işleri müdürü, beş zabıt katibinden oluşmaktadır.

–  Bu bağlamda, yargı çalışanlarının bir araya gelerek güç birliği yapması, doğru buldukları isteklerini daha güçlü dile getirmesi ve bir arada olmanın özgüveni ile daha kararlı, tutum izlenmesi halinde taleplerimizin daha süratli hayata geçirileceği bilinciyle hareket etmektedir.

–  Adalet Büro Sen ; hiçbir siyasi partiyle bağlantısı olmadığı gibi, hiçbir konfederasyona da üye değildir.

–  Genel Merkez, şubeler ve temsilcilikleri yine yargı çalışanlarından oluşmaktadır.

–  Yargı çalışanlarının şikayetçi olduğu, yalnızlaştırılma, önemsizleştirilme ve ikinci sınıf vatandaş muamelesi tutumlarına karşı bir arada VAR olduğunu göstereceği  doğru adrestir.

–  Bugüne kadar çözülemeyen sorunlarımızı dile getirerek aynı zamanda çözüm önerileri de göstermiştir.

– Bünyesinde yargı çalışanı bulunduran bütün kurum ve kuruluşlar ile rekabet eder şekilde değil, ittifak zemininde sorunların çözümü için çalışmaktadır.

4 yorum

  1. gaziantep te temsilciliğiniz var mı bilgilendirilseniz sevinirim.

  2. hayri cihangir sarı

    çalışmalarınızda üstün başarılar dileyerek bir sorum var en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim
    adalet bürosen sakarya da temsilciği varmı var ise kimler ben şu anda kaynarca adliyesinde mübaşir olarak görev yapmaktayım eğer sakarya da temsilcimiz var ise bana bildirmenizi rica ediyorum

    • Sayın Hayri Cihangir bey, Sakarya ilinde Musa Öztaş (İcra Müdür Yardımcısı) isimli arkadaşımız temsilci olarak atanmıştır. Kendisiyle irtibata geçmeniz halinde gereken yardımı gösterecektir. Saygılarımızla

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*


üç × = 6