Pazar, Ekim 22, 2017
Adalet Sen ile Görevde Yükselin!

Adalet Sen ile Görevde Yükselin!

Adalet Bakanlığı’nca 2017 yılı Ekim ayında yapılması muhtemel olan “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği” sınavına üyelerimizi en iyi şekilde hazırlamak, sınavda başarı puan ve sıralarını arttırmak adına sendikamızca titiz çalışmalar yapılmıştır.

Yapılan bu çalışmalar neticesinde;

1-Geçmiş yıllarda yapılan görevde yükselme sınavını kazanan meslektaşlarımızın yoğun olarak talep ettiği ve başarılarına katkı sağlayan “Güncel Ders (https://www.guncelders.com)” unvanlı deneme sınavlarının ve konu analizinin bulunduğu sınava hazırlık internet sitesi ile sendikamız arasında yapılan anlaşma uyarınca, 35.TL olan site üyelik ücretinin 20.TL‘si sendikamız tarafından karşılanmak üzere üyelerimize özel 15.TL olarak hizmete sunulacaktır.

2-Sendikamız tarafından titizlikle yapılan hazırlıklar neticesinde üyelerimizi görevde yükselme sınavına hazırlamak düşüncesiyle e-kitap hazırlanmış olup, kitaptaki tüm bilgiler güncel haliyle CD üzerinden üyelerimize en kısa zamanda ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

3-Hakim Dr.Gökhan TANERİ ve Yazı İşleri Müdürü Yavuz ALTUN tarafından hazırlanan Görevde Yükselme Kitabı 90.TL üzerinden satışa sunulmuş ise de, üyelerimizin talep etmesi halinde 43.TL indirimli fiyat üzerinden temin etmeleri mümkün olacaktır.

Ayrıca sınav günü üyelerimize özel konaklama ve ulaşım hizmeti bu sene de temin edilecektir.

Sınava girecek tüm üyelerimize iyi çalışmalar diler, şimdiden sınavlarında başarılar temenni ederiz.

 

Hakkında Adalet Büro Sen

ADALET BÜRO SEN ; Adliye Personelleri tarafından 21 Aralık 2009 tarihinde, adliye personellerini tek bir çatı altında birleştirmeye yönelik kurulmuş bir sendikadır. Sendikamız genel başkanı Ankara Adliyesi'nde yazı işleri müdürü olup, yönetimde yer alan genel başkan yardımcılarımız ise yine tamamen adliye (Konya, Mersin, Afyon, Aydın, Van ve İzmir Adliyesi) personellerinden oluşmaktadır. Sendikamızın amacı, tüm yargı çalışanlarının bir araya gelerek güç birliği yapması, doğru buldukları isteklerini ve ellerinden alınan birçok özlük haklarını, daha güçlü bir şekilde dile getirerek gerekli düzenlemelerin yapılmasının sağlanmasıdır. Sendikamız kuruluşunda, sendikacılığın sözlük anlamının "Hizmet" olduğu öngörüsüyle hareket ederek, hiç bir siyasi partinin arka bahçesi olmama kararı almış, siyasetten uzak sendikacılık anlayışını benimsemiştir. Siyaset ile sendikamız arasına kalın bir duvar örülerek, bu husus bizlerin vazgeçilmez bir olgusu haline gelmiştir. Adalet Büro Sen, yargı çalışanlarının şikayetçi olduğu, mobbing, yalnızlaştırılma, önemsizleştirilme ve ikinci sınıf vatandaş muamelesi tutumlarına karşı BİR ARADA DAHA GÜÇLÜ VAR OLDUĞUNU göstereceği doğru adrestir. Bugüne kadar çözülemeyen sorunlarımızı dile getirerek aynı zamanda çözüm önerileri de göstermiştir. Sendikamızca her yılın 8 Aralık tarihi "YARGI ÇALIŞANLARI GÜNÜ" olarak ilan edilmiş, tüm yargı çalışanlarının sesinin daha fazla duyulması sağlanmıştır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*


+ 2 = onbir